Izvor: 025info.rs, 26.Apr.2016, 09:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prvi glas Apatina - Anđela Tasić
Pobednica ovogodišnjeg Prvog Glasa Apatina je Anđela Tasić iz Beograda dok je u mlađoj konkurenciji pobedila Ivona Damjanović iz Sombora.
U konkurenciji je bilo 19 finalista iz Beograda, Subotice, Vukovara, Sombora, Apatina, Prigrevice, Sonte, Koluta, koji su odabranih nakon audicije.
Organizatori su se zahvalili publici, Kulturnom Centru Apatina, medijima i učesnicima, koji su dali svoj doprinos.
Poslušajte: https://www.facebook.com/prviglasapatina/videos/1564229577203803/
Biće održan i Prvi glas Prigrevice i to 6. maja od 22 sata. Svi učesnici na probu i audiciju od 18 sati u sali Doma Kulture Prigrevica donose matricu pesme sa kojom se takmiče (cd/usb), koju predaju produkciji i kratku biografiju koju predaju voditelju. Dozvoljeni su svi muzički pravci, autorske pesme kao i nastup uz muzički instrument. Učesnike nakon audicije očekuju stručne pripreme za nastup, a pobednika snimanje pesme u "Art Music Studio Production" Novi Sad.
Pogledaj vesti o: Prvi maj, Subotica














