Izvor: 025info.rs, 20.Okt.2014, 17:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobedimo rak dojke
U subotu 18. oktobra članovi Društva za borbu protiv raka iz Apatina su zajedno sa aktivistima društava iz Sombora, Bačke Topole, Novog Sada, Užica, Vrnjačke Banje, Kragujevca, Leskovca i Beograda učestvovali u manifestaciji pod nazivom Milion je razloga što želim svet uz tebe u organizaciji kompanije Avon i Nacionalne asocijacije lečenih od raka Srbije a >> Pročitaj celu vest na sajtu 025info.rs << uz podršku Ministarstva zdravlja Republike Srbije, ambasade SAD i kompanije B92.
Cilj manifestacije, koja se održavala u Knez Mihajlovoj ulici na platou pored Delijske česme, je bio da se podigne svest o važnosti prevencije i rane dijagnostike u borbi protiv raka dojke kao i da podrži preventivne i programe psihosocijalne pomoći lečenim ženama i njihovim porodicama kroz udruženja NALOR-a. Društva su na štandovima izložila rukotvorine nastale na svojim radionicama.
Na manifestaciji je učestvovao i ministar zdravstva dr Zlatibor Lončar.
Glavni i odgovorni urednik
email: rajko@025info.rs
Pogledaj vesti o: Apatin, Kragujevac, Vrnjačka Banja










