Izvor: Radio Dunav, 15.Maj.2018, 08:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POBEDA NA STARTU VOJVOĐANSKE LIGE

U prvom kolu Vojvođanske šahovske lige apatinski šah klub Vulkan Protektor je u svojim prostorijama pobedio ekipu Zaki Jozefa iz Stare Moravice rezultatom 3.5 : 2,5. Pobeda je očekivana, ali je rezultat premali,jer su Apatinci u svim partijama bili nadmoćniji i ispustili priliku za visokom pobedom.
Ceo poen za Vulkan osvojili su Ćopic i Čevizović, remizirali su Vladisavljević, Deže i Sekulović dok je jedini poraz pretrpeo Jovica Bolehradski
U nedelju se igra drugo kolo u kome Apatinci gostuju ekipi ŠK Bezdan.
Pogledaj vesti o: Apatin

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.