Izvor: 025info.rs, 07.Jul.2020, 09:59

Odlični uspesi apatinskih kuglašica

Nataša Lemić, naša seniorska predstavnica, na Državno prvenstvo u kuglanju kvalifikovala se još igrom u Smederevu, osvojivši prvo mesto. U subotu, na nastavku Državnog prvenstva, održanog u Bačkoj Topoli, Nataša se izborila za bronzu  u kombinaciji ova dva nastupa. Na ovom takmičenju učestvovala je i Jasna Orlović koja je osvojila 13. mesto. U nedelju, u Banji Junaković kraj Apatina, održan je Pojedinačni kup Srbije za mlade. Nakon 6 kupova gradova, za ŽKK Apatin, u finale su se plasiral devojčice Noemi Heđbeli, i Jelena i Tamara Barać. U kategoriji mlađih kadetkinja, Noemi je oborila 511 čunjeva i zauzela treće mesto, a Tamara Barać je oborivši 510 čunjeva bila četvrta i oborila sopstveni rekord na zvaničnom takmičenju. Jeleni Barać treće mesto je izmaklo za čunj pa je tako sa oborenih 553 čunja zauzela četvrtu poziciju u okviru starijih kadeta.  ...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.