Izvor: Radio Dunav, 18.Maj.2017, 08:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KREĆE LETNJA SPORTSKA LIGA KANCELARIJE ZA MLADE IZ APATINA

Letnja sportska liga 2017, koju će organizovati Kancelarija za mlade opštine Apatin počeće početkom jula meseca na sportskim terenima u našoj opštini. Pravo učešća imaće srednjoškolci, studenti, mladi ljudi do 30 godina. Takmičenje će početi teniskim turnirom, biće nastavljeno nadmetanjima u odbojci na pesku, potom malim fudbalom, basketom, a okončaće se maratonskom trkom.
Nemanja Ćirić, saradnik Kancelarije za mlade opštine Apatin, rekao je za 025info da >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << liga startuje nekoliko dana posle Ribarskih večeri. Prijave kreću uskoro, o čemu će svi zainteresovani biti blagovremeno obavešteni.
Za sve pobednike obezbeđene su interesantne nagrade o kojima će više reči biti pred početak lige, kao i medalje i majice.
Sportovi i raspored Letnje lige 2017:
1. Tenis (M,Ž) – 12.-15. jula, teniski teren TK Apatin
2. Odbojka na pesku (mešovito) – 20.-22. jula, plaža kod bivšeg Motela
3. Basket 3×3 (M) – 27.-29. jula, teren gimnazije Nikola Tesla
4. Mali fudbal (M) – 03.-05. avgusta, teren gimnazije Nikola Tesla
5. Maraton (M,Ž) – 05. avgusta, start na stadionu OFK Mladost
Pogledaj vesti o: Apatin

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.