Izvor: 025info.rs, 20.Mar.2017, 10:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Falilo je skoro sve, Apa-futsal razočarao protiv Bečeja

Na osnovu igara u pripremnom periodu i raspoloženja unutar ekipe, činilo se da će KMF Apa-futsal u drugi deo sezone Druge lige Srbije - grupa Vojvodina krenuti sa mnogo boljim igrama i rezultatima u odnosu na jesen. Ipak, sasvim drugačiji scenario viđen je već u prvom meču apatinskih žuto-crnih u nastavku prvenstva, a bodove iz Apatina odneo je KMF Bečej 2003 savladavši domaći tim rezultatom 3:1 (1:0). Meč je obilovao čvrstom, na momente i previše grubom igrom, bez mnogo lepih poteza i izrazitih prilika na obe strane u odnosu na prosečne futsal utakmice u ovom rangu takmičenja, a u opšte sivilo uklopile su se i sudije sa nekoliko loših odluka koje svakako ne umanjuju apsolutno zaslužen trijumf gostiju. U prvih desetak minuta meča domaćin je bio za nijansu bolji, ali bez ideje u završnicama napada što je generalno bila karakteristika žuto-crnih u toku celog meča. Gosti su...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.