Izvor: 025info.rs, 02.Jul.2020, 08:49

Apatinski atletičari uspešni na trci u Ovčar Banji

Na prvoj Trci Mala Sveta Gora u Ovčar banji u kojoj je učešće uzelo blizu 250 takmičara iz 18 gradova, uspešan nastup u trkama na 5 i 10 kilometara, imali su članovi Atletskog kluba Apatin. Sjajnu trku na 5 kilometara u ženskoj konkurenciji na izuzetno zahtevnoj stazi, istrčala je Una Čegar, najmlađa učesnica u trci (10 godina), koja je u cilj ušla zajedno sa majkom Marianom. Njih dve su zauzele drugo i treće mesto u ukupnom plasmanu. Odličnu trku na pet kilometara u muškoj konkurenciji imao je Miroslav Pešić, bronzanu medalju u trci na pet kilometara osvojio je novi član AK Apatin, Aleksandar Stajić. U trci na 10 kilometara u kojoj je nastupilo 80 takmičara, odlično izdanje imao je Predrag Vejin koji je u sveukupnom plasmanu zauzeo šesto mesto, dok je Živa Vijoglavin osvojio 20. mesto. Na istoj deonici u ženskoj konkurenciji nova članica...
Pogledaj vesti o: Apatin

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.