APATINSKA MUZIČKA ŠKOLA KUPILA NOVI PIANINO

Izvor: Radio Dunav, 17.Maj.2018, 13:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

APATINSKA MUZIČKA ŠKOLA KUPILA NOVI PIANINO

Osnovna muzička škola “Stevan Hristić” iz Apatina kupila je novi pianino japanskog proizvođača “Kawai” koji će u mnogome olakšati rad učenika i profesora u ovoj ustanovi. Sredstva su obezbeđena iz budžeta škole koji je odobrila lokalna samouprava, a vrednost ovog instrumenta je oko 500.000,00 dinara.
Prema rečima direktora muzičke škole “Stevan Hristić”, Ferenca Kovača veoma su zadovoljni kupovinom jer >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << je “Kawai” jedan od vodećih proizvođača pianina. -Ovo je odlična stvar za nas i novi pianino će zameniti stari “Petrof” koji je dugi niz godina služio profesorki Evi Antalović i njenim učenicima. Ona je jedna od nastavnika sa najdužim stažom i zaslužila je da joj obezbedimo novi pianino. – kazao je Kovač.

Novi pianino ima sve karakteristike pravog, koncertnog klavira, dirke su lagane tako da će novi polaznci ove muzičke škole imati najbolje uslove za svoje muzičko usavršavanje.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.