Izvor: Blic, 05.Mar.2014, 14:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Telefon sa dva operativna sistema
Kompanija iz Indije, Karbonn Mobiles bi trebalo da u narednih pola godine predstavi telefon koji će imati dva operativna sistema.
Oni su sklopili ugovore sa kompanija Google i Microsoft kako bi koristili Windows Phone i Android operativne sisteme u svojim telefonima.
Ovi uređaji će prvenstveno biti namenjeni profesionalnim korisnicima koji žele da izvuku maksimum i svojih telefona.
Iz kompanije nisu želeli da komentarišu o hardverskim specifikacijama telefona, kao i o načinu prelaska sa jednog na drugi operativni sistem.
Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Android
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















