Komarci vole Anu Nikolić

Izvor: NaDlanu.com, 24.Jul.2012, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Komarci vole Anu Nikolić

Scene seksa nisu problem, ali komarci jesu. Atraktivnoj pop pevačici Ani Nikolić tokom snimanja erotizovanih scena za pesmu „Baksuze“ problem su predstavljali samo komarci.

Ana Nikolić je bila na meti komaraca, otkrio je autor spota Dejan Milićević u emisiji „Tačno u podne“.A da je Ana, ipak, odolela komarcima vidi se u spotu.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.