Izvor: S media, 14.Okt.2010, 02:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Halucinacije: Ana Nikolić usvojena?
Ana Nikolić našla se na meti izvesnog Marka Vučića, zatvorenika niškog zatvora koji tvrdi da je ona usvojena i da ima sestru bliznakinju koja se zove Irena!
Kako piše magazin Svet, on se predstavlja kao rođeni brat poznate pevačice i iznosi u javnost nepoznate detalje iz njenog života. On priznaje da je bio diler droge i da u niškom zatvoru robija zbog ubistva i tvrdi da su njegovi roditelji Anu i njenu navodnu sestru dali na usvajanje kada su imale tri godine i >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << da pevačica o tome nema pojma.
- Ne želim nikoga da vređam, ali ovo nije puko obožavanje jednog fana, već ozbiljna halucinacija koja unosi strah u kosti. Kada sam saznala za ovu priču, čak smo se u porodici šalili na ovu temu, ali sada sve deluje zastrašujuće. Sasvim mi je sumanuto čak i da komentarišem njegovu priču, ali me cela stvar podseća na priče o manijacima koji ne prezaju ni od čega da bi došli do zvezde – rekla je Ana. Izvor: scandal.rs





