Izvor: Kurir, 06.Jul.2011, 18:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TAKSISTI U ŠTRAJKU ŠIROM GRČKE
ATINA - Taksisti širom grčke počeli su 24-časovni štrajk u znak protesta zbog otvaranja konkurencije, što je deo obećanih reformi vlade s ciljem da se nastavi dobijanje međunarodne finansijske pomoći kako bi zemlja bila spasena od
ATINA - Taksisti širom grčke počeli su 24-časovni štrajk u znak protesta zbog otvaranja >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << konkurencije, što je deo obećanih reformi vlade s ciljem da se nastavi dobijanje međunarodne finansijske pomoći kako bi zemlja bila spasena od bankrota.
Na desetine taksista uz zvuke automobilskih sirena protestuje ispred zgrade parlamenta, prenela je agencija AP.
Zakon koji je vlada usvojila početkom ove godine o otvaranju konkurencije pogodio je taksiste, vozače kamiona, farmaceute, advokate i notare.
Radnici se žale da to znači da skupo kupljene licence postaju bezvredne.
Pogledaj vesti o: Štrajk












