Izvor: JUGpress.com, 24.Feb.2019, 10:24

Zdravlje pobedilo goste iz Zrenjanina

LESKOVAC

KK „ZDRAVLJE“ – KK „PROLETER“ ZRENJANIN 85:76 (22:23 18:18 25:14 20:21)

Košarkaši „Zdravlja“ pred svojom publikom pobedili su ekipu „Proletera“ iz Zrenjanina rezultatom 85:76, po četvrtinama (22:23 18:18 25:14 20:21). Utakmica je u prvom poluvremenu bila izjednačena, gosti su stalno imali par poena prednosti, ali nisu uspevali da se rezultatski „odlepe“. Domaći su >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << uspevali i da u par navrata povedu. Drugo poluvreme donelo je znatno angažovaniju igru „Zdravlja“, koje je već u prvih par minuta ostvarilo prednost od desetak poena i to znalački čuvalo do kraja.

Za ekipu Zdravlja su igrali: LJubenković 3, Gašić 16 (8 skokova), Tešanović 4 (5 asistencija, 4 skoka), Stojković 14 (3 skoka, 3 osvojene lopte), Andrejević 16 (4 skoka), Ristić 1 (5 asistencija), Dojčinović 2 (3 skoka), Tešović 11 (9 skokova, 3 asistencije), Jović 6, Jovanović 2 (3 skoka), Stojiljković 10 (4 skoka), Petković.

Narednog vikenda na programu je 20. kolo, a Zdravlje gostuje u Lazarevcu gde ga očekuje Kolubara.

PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)