ZRENJANIN: GRADSKI PREVOZ PREUZEO NET BUS

Izvor: Kurir, 09.Sep.2010, 16:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZRENJANIN: GRADSKI PREVOZ PREUZEO "NET BUS"

ZRENJANIN - Skupština grada Zrenjanina raskinula je ugovor sa "Autobanatom" o prevozu putnika u gradskom i prigradskom saobraćaju i odlučila da taj posao poveri "Net busu".

Do raskida ugovora, dve godine pre isteka, došlo je na zahtev "Autobanata" zbog finansijskih i drugih problema, navedeno je iz tog preduzeća.

Gradonačelnik Zrenjanina Mileta Mihajlov će sa "Net busom" zaključiti privremeni ugovor o prevozu putnika u gradskom i prigradskom saobraćaju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << do četiri dana, odnosno do spovođenja javnog konkursa za izbor najpovoljnijeg ponuđača.

Cene prevoza u gradskom i prigradskom saobraćaju na području grada Zrenjanina ostaju po dosadašnjem cenovniku i ne mogu se menjati bez saglasnosti Gradskog veća.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.