Izvor: Kurir, 09.Sep.2010, 16:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZRENJANIN: GRADSKI PREVOZ PREUZEO "NET BUS"
ZRENJANIN - Skupština grada Zrenjanina raskinula je ugovor sa "Autobanatom" o prevozu putnika u gradskom i prigradskom saobraćaju i odlučila da taj posao poveri "Net busu".
Do raskida ugovora, dve godine pre isteka, došlo je na zahtev "Autobanata" zbog finansijskih i drugih problema, navedeno je iz tog preduzeća.
Gradonačelnik Zrenjanina Mileta Mihajlov će sa "Net busom" zaključiti privremeni ugovor o prevozu putnika u gradskom i prigradskom saobraćaju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << do četiri dana, odnosno do spovođenja javnog konkursa za izbor najpovoljnijeg ponuđača.
Cene prevoza u gradskom i prigradskom saobraćaju na području grada Zrenjanina ostaju po dosadašnjem cenovniku i ne mogu se menjati bez saglasnosti Gradskog veća.








