ZR: Izvršitelji prodaju njive

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Dec.2015, 16:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZR: Izvršitelji prodaju njive

Izvršitelj Željko Kesić iz Zrenjanina naložio je javnu prodaju nepokretnosti preduzeća za trgovinu, proizvodnju i usluge WMW iz tog grada, a kupcima će biti ponuđeno poljoprivredno zemljište - njive treće klase

Te njive su upisane u listu nepokretnosti u katastarskoj opštini Melenci. Odluka o prodaji, koja će biti održana 30. decembra, doneta je kako bi se namirila potraživanja firme Evrokomerc eksport >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << - inport iz Bečeja.

Sudski izvršitelj Nikolina Šender zakazala je za 21. decembar javnu prodaju pokretnih stvari akcionarskog društva za poljoprivrednu proizvodnju Bratstvo jedinstvo iz Neuzine, u opštini Sečanj.

Prodaja je zakazana radi naplate potraživanja preduzeća UNI Pres iz Zrenjanina, a kupcima su ponuđena dva putnička vozila i poljoprivredna oprema.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.