SRS: Vodovod služi za kadrovska potkusurivanja

Izvor: Radio 021, 15.Avg.2014, 13:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SRS: Vodovod služi za kadrovska potkusurivanja

Gradski odbor Srpske radikalne stranke postavio je pitanje da li će Novosađani doživeti istu ili sličnu sudbinu kao i građani Sombora, Zrenjanina i još nekih vojvođanskih gradova kada je u pitanju pijaća voda.

Radikali, koji su inače opozicija u gradskom parlamentu, navode da su zabrinuti "zbog načina kojim se rukovodi i kadruje u Vodovodu".

"Kada se uzme u obzir činjenica da Vodovod više služi za kadrovska >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << potkusurivanja, realno se postavlja pitanje da li se redovno održavaju sistemi vodovoda, da li su filteri i prečistači ispravni i u funkciji. Pitanje svih pitanja je da li će građani Novog Sada biti zatočenici nesposobne gradske vlasti", pita se GO SRS.

Vodovodom rukovodi koalicija "Svi za Novi Sad" koju čine SPO i DDD.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.