Izvor: Danas, 02.Sep.2013, 19:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ratari odblokirali Dijamant
Zrenjaninski ratari poslušali su vicepremijera Aleksandra Vučića i još juče obustavili blokadu ulaza u fabriku ulja Dijamant, potvrdio je za Danas sekretar Udruženja poljoprivrednika Zrenjanin Dragomir Mijatov.
Povezane vesti
Zemljoradnici odblokirali "Dijamant" i fabriku ulja "Banat"
Izvor: Blic, 02.Sep.2013
Zemljoradnici u Srednjobantskom okrugu danas su, šestog dana protesta, sklonili traktore parkirane ispred teretnih i fabričkih ulaza u zrenjaninski "Dijamant" i novocrnjansku uljaru "Banat", u išcekivanju rezultata razgovora sa prerađivačima suncokreta, najavljenih u Ministarstavu poljoprivrede...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






