Izvor: N1 televizija, 09.Feb.2018, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prethodni stečaj u “Tozi Markoviću” iz Kikinde
Privredni sud u Zrenjaninu doneo je rešenje o pokretanju prethodnog stečajnog postupka nad preduzećem "Toza Marković" iz Kikinde.
Kako se u rešenju stečajnog sudije Ljiljane Popov navodi, postupak se sprovodi radi utvrdjivanja razloga za pokretanje stečajnog postupka, a koga je zatražila Sber banka.
Za privremenog stečajnog upravnika imenovan je Vasilije Jovanović iz >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Zrenjanina i odredjene su mere obezbedjenja.
Sber banka je predlog za pokretanje stečajnog postupka zatražila zbog nepostupanja “Toze Marković” po usvojenom Planu reorganizacije.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









