POKS: Rijaliti programi ruše moralne i porodične vrednosti

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Maj.2020, 11:05

POKS: Rijaliti programi ruše moralne i porodične vrednosti

Delegacija koalicije "Za kraljevinu Srbiju" razgovarala je u Zrenjaninu sa meštanima i lokalnim predstavnicima stranke o planovima za razvoj Srbije i o zaštiti moralnih i porodičnih vrednosti.

Portparol POKS-a Miloš Parandilović rekao je da su rijaliti programi degradacija morala i atak na porodične i tradicionalne vrednosti.

Koalicija "Za kraljevinu Srbiju", koju čini Pokret obnove Kraljevine Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << (POKS), Monarhistički front princa Vladimira Karađorđevića i Srpski pokret monarhista, u saopštenju podseća da je ranije već pokretala inicijative za zabranu i ograničenje emitovanja rijaliti programa.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.