Izvor: Blic, 06.Jun.2025, 11:55

OVO JE VUKAN (21) KOJI JE STRADAO NA MOTORU Kupio dvotočkaš pre mesec dana, pa sleteo sa puta i udario u drvo: "Scena je bila jeziva" (FOTO)

Vukan Vukmirović (21) iz Aleksandrova, opštine u Novoj Crnji kod Zrenjanina, nastradao je juče u saobraćajnoj nesreći kada je pao sa motora koji je, prema rečima komšija, kupio pre samo mesec dana.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"On na jednoj strani, a motor na drugoj..." Komšije otkrile strašne detalje tragedije kod Zrenjanina u kojoj je poginuo mladić (21): Scena je bila jeziva

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Jun.2025

Mladić (21) iz Aleksandrova, opštine u Novoj Crnji kod Zrenjanina, nastradao je juče u saobraćajnoj nesreći kada je pao sa motora koji je, prema rečima komšija, kupio pre samo mesec dana.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.