Novac za poljoprivredne škole u Vojvodini

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Apr.2009, 19:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novac za poljoprivredne škole u Vojvodini

ZRENJANIN - Pokrajinski sekretar za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Daniel Petrović rekao je da je ove godine 40 miliona dinara izdvojeno za opremanje poljoprivrednih škola u Vojvodini i ostale projekte u sektoru poljoprivrede.

Petrović je najavio da će najveći deo sredstava biti utrošen za kupovinu poljoprivredne mehanizacije i opreme za navodnjavanje na ekonomijama srednjih poljoprivrednih škola u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Vojvodini.

Petrović je prilikom obilaska poljoprivredne škole "Uroš Predić" u Zrenjaninu najavio i da će pokrajinski sekretarijat početkom jula raspisati konkurs za nove projekte u oblasti poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.