Izvor: B92, 10.Mar.2009, 17:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nesreća u Zrenjaninu

Zrenjanin -- Radnik brodogradilišta "Begej" u Zrenjaninu Dušan Ranisavljev dobio je teške povrede kada se srušila dizalica kojom je upravljao u krugu tog brodogradilišta.

Teško povređeni radnik je prevezen u Urgentni centar u Beograd. U brodogradilištu tvrde da je Ranisavljev bio obučen za upravljanje kranom, koji je nedavno remontovan. Šta je izazvalo nesreću utvrđuju istražni organi i inspekcija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.