Napredak pao na Strelištu

Izvor: Sportski Žurnal, 29.Apr.2012, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinamo – Napredak 31:30 (13:12)
Dvorana: Strelište. Gledalaca: 300. Sudije: Grubački (Zrenjanin) i Račić (Bačka Palanka). Sedmerci: Dinamo 9 (8), Napredak 5 (3). Isključenja: Dinamo 8, Napredak 18 minuta. Crveni karton: Bošković (Dinamo) u 59. minutu.
DINAMO: Ljubenović, Komlanov 9 (3), D. M. Petrović, Lazić 6, M. M. Petrović 1, Pejčinović (14 odbrana), Radosavljević, Golubović, Milosavljević 10 (5), Bošković 3, Vuković, Rakić, Breti, Kalić 1, Ervačanin 1.
NAPREDAK: Jovanović 2, Žukić, Ćirković 1, Mihajlović 2, Milanović 2, Šukić 3, Arsić (8 odbrana), Milović 3, Džamić (3 odbrane), Spasić 9 (2), Miljković, Miković 3, Ranđelović 2 (1), Zujić 3.
Igrač utakmice: Žikica Milosavljević (Dinamo).
Semafor: 1:4 (6), 5:6 (13), 8:9 (19), 10:11 (25), 16:14 (36), 21:15 (40), 24:24 (52).
Dinamovci su ispunili obećano, pobedili su Napredak u veoma nervoznoj utakmici, ali sasvim zasluženo.
Gosti su bili dobar rival u prvom delu, ali to nije bilo dovoljno za više od poraza. Osim igre, nažalost, viđeno je i nedolično ponašanje trenera Napretka, Perčevića, koji je bio jedan od uzročnika kratkotrajnog prekida.