Izvor: B92, 02.Jul.2010, 13:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nagrada Milošu Milovanoviću
Novi Sad -- Miloš Milovanović, voditelj TV B92 i Suzana Rađen Todorić, novinarka TV BN iz BiH, dobitnici su nagrada TV festivala "Press vitez monitoring" za TV voditelje.
Miloš je dobio nagradu "Press vitez - Mića Orlović", koja se od ove godine dodeljuje novinarima, voditeljima ili spikerima, u spomen na legendu žurnalistike.
Suzana Rađen Todoric dobitnica je nagrade "Press vitez - Dušanka Kalanj", u spomen na prvu TV spikerku u Srbiji.
O nagradi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je odlučivao žiri u sastavu Igor Aleksić iz Zrenjanina, predsednik, TV kritičarka Emina Ćirić iz Beograda i TV novinarka Svetlana Miljanić iz Novog Sada.
Na osnovu jednogodišnjeg monitoringa programa koji se vide u Srbiji, žiri je nagrađene odabrao "zbog pristojnosti i zanatskog znanja koje je danas retkost".
Priznanja će biti uručena na glavnoj svečanosti TV festivala Press vitez u Izvrsnom vecu Pokrajine Vojvodine, početkom decembra.
Akciju "Presa vitez monitoring" organizuju Drustvo srpsko-američkog prijateljstva i Udruženje novinara Vojvodine iz Zrenjanina.
Dodeljene nagrade Pres vitez
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Jul.2010
ZRENJANIN -..Nagrade TV festivala Preš vitez, dodeljene su novinarki televizije BN Suzani Rađen Todorović iz Bosne i Hercegovine i novinaru TV B92 Milošu Milovanoviću, saopštilo je danas Udruženje novinara Vojvodine (UNV) iz Zrenjanina...Suzani Rađen Todorović dodeljena je nagrada Preš vitez...






