Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Mar.2011, 15:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krao struju
ZRENJANIN -
Osnovni javni tužilac u Zrenjaninu podneo je optužni predlog protiv Mladena Ž. (53) iz Zrenjanina, zbog samovoljnog priključenja brojila na električnu mrežu, saopšteno je danas na konferenciji za novinare u Osnovnom javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.
Posle isključenja sa elektroenergetske mreže, od strane radnika zrenjaninske "Elektrodistribucije", Mladen Ž. je izvršio samovoljno priključenje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << brojila na električnu mrežu.
Prema navodima tužioca, Mladen Ž. je isključen sa električne mreže 30. oktobra 2008. godine a struju je nezakonito trošio do 5. maja 2009. godine, kada je otkriven od strane radnika "Elektrodistribucije".
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





