Izvor: RTS, 19.Dec.2014, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hapšenje zbog prodaje marihuane
Zbog sumnje da je gajio i prodavao marihuanu, zrenjaninska policija uhapsila L.L, kome je određeno policijsko zadržavanje.
Prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog pronađena je laboratorija sa opremom za veštački uzgoj indijske konoplje kao i više od 80 zasađenih biljaka nalik toj biljci, različite razvijenosti i u sirovom stanju, navodi se u saopštenju policije.
Kako se dodaje, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sumnja se da je L.L. tokom ove godine neovlašćeno uzgajao psihoaktivnu konoplju.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti sproveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Zrenjaninu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







