Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 27.Apr.2023, 08:47

Članovi Karate kluba Zrenjanin osvojili sedam medalja na internacionalnom turniru

ZRENJANIN – Članovi Karate kluba „Zrenjanin“ osvojili su sedam medalja na tradicionalnom internacionalnom turniru „Zlatni pojas Čačka“ na kome je učestvovalo više od 1.500 takmičara iz nekoliko zemalja. Zlatne medalje u kategoriji ženskih nada su osvojili Mila Salapura, Staša Ristović i Sara Šušak i Staša Ristović nade 2010 -49kg. Srebrne medalje su osvojili Mihajlo Bogdanović […]
Vest Članovi Karate kluba Zrenjanin osvojili sedam medalja na internacionalnom turniru objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Zrenjanin