Business Café 28. marta u Zrenjaninu

Izvor: Radio 021, 22.Mar.2017, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Business Café 28. marta u Zrenjaninu

Business Café, 22. po redu, održaće se u utorak, 28. marta u Kafematu, u Gimnazijskoj 12 u Zrenjaninu.

Na temu "Razvijaj lokalno - deluj globalno" govoriće:

- Kristina Ercegović, višestruka preduzetnica, 15 godina, prodala je dve firme, od tri koje je pokrenula, autorka je bloga i tri knjige, od kojih je "Sam svoj gazda" regionalni bestseller, osnivačica je Busines Cafea, koji danas funkcioniše na >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << teritoriji sedam zemalja, već sedmu godinu. (Ona će se uključiti preko skypa)

- Goran Kovačević, vlasnik i direktor trgovinskog lanca Gomeks, ali i predsednik Upravnog odbora NALED-a, član Predsedništva Unije poslodavaca Srbije, član udruženja ZREPOK, član Socijalno-ekonomskog saveta Republike Srbije i predsednik Upravnog odbora Narodnog pozorišta u Zrenjaninu.

- Smiljana Stojanović, vlasnica i direktorka kompanije Kuerk iz Beočina, kao i član Skupštine Unije poslodavaca Vojvodine, Udruženja "Pokreni se za posao", Saveza pronalazača i saradnik Regionalne razvojne agencije "Bačka". Nakon decenija rada u gumarskoj industriji, u svojoj 59-oj godini života, pokrenula je porodični biznis. Vlasnica je nekoliko priznatih i zaštićenih patenata.

- Vladimir Kovač, izvršni direktor u marketinškoj firmi Creative Media Art. Sa svojim timom od 2013. godine razvija Webiz projekat koji danas predstavlja najmasovniji i najkvalitetniji koncept edukativnih događaja. Pod Webiz brendom razvio je Webiz konferenciju, najveću konferenciju u Srbiji koja se bavi promocijom IT industrije, digitalnih tehnologija i tehnološkog preduzetništva, namenjenu mladima. Pored konferencije, Webiz obuhvata i Program poslovne edukacije, jedinstven edukativni program namenjen poslovnim ljudima koji teže da digitalizuju svoje poslovanje i iskoriste benefite interneta kao globalnog tržišta i jedinstvenog kanala komunikacije.

Učesnike će kroz događaj voditi vlasnica licence Business Café Srbija i preduzetnica Marija Radojčić.

Cena ulaznica je 1.000 dinara i mogu se kupiti pred sam događaj. Početak je u 19 časova.

U Srbiji Business Café okupljanja organizuju se više od tri godine, u Beogradu i Novom Sadu, a u regionu - u Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji i Bosni i Hercegovini preko pet godina.

Autor: 021

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.