Izvor: B92, 21.Apr.2015, 09:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Autobus bez točka prevozio putnike
Zrenjanin -- Autobus zrenjaninskog "Net Busa" kome je eksplodirala guma, prevozio je putnike od Žablja do Novog Sada bez jednog točka, preneo je list "Blic".
Zbog toga je autobus bio nagnut u jednu stranu.
Kako navodi taj dnevnik, autobusu na relaciji Zrenjanin-Novi Sad eksplodirala je guma kod Žablja, a umesto da točak bude zamenjen ili da po putnike dođe drugi autobus, vozač je, po svedočenju putnika, nastavio vožnju bez jednog točka desetak kilometara >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do Novog Sada.
Iz ovog preduzeća su naveli da je pukao protekt na gumi i da se ne radi o opasnoj situaciji.
Prema navodima onih koji su se vozili tim autobusom, a koje prenosi Blic, putnici su zbog kvara i dima u vozilu morali da napuste autobus, a neki od njih su se put Novog Sada uputili pešice, jer nije obezbeđen drugi autobus.
Autobus bez točka vozio od Žablja do N.Sada
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Apr.2015
Autobus zrenjaninskog "Net Busa" kome je eksplodirala guma, prevozio je putnike od Žablja do Novog Sada bez jednog točka, zbog čega je autobus bio nagnut u jednu stranu, preneo je danas list "Blic"...Kako navodi taj dnevnik, autobusu na relaciji Zrenjanin-Novi Sad eksplodirala je guma kod Žablja,...
Autobus bez točka prevozio putnike
Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Apr.2015
Autobus zrenjaninskog "Net Busa" kome je eksplodirala guma, prevozio je putnike od Žablja do Novog Sada bez jednog točka, preneo je list "Blic"...Zbog toga je autobus bio nagnut u jednu stranu...Kako navodi taj dnevnik, autobusu na relaciji Zrenjanin-Novi Sad eksplodirala je guma kod Žablja, a umesto...








