Na radnom mestu neprekidno tri godine

Izvor: B92, 14.Maj.2009, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na radnom mestu neprekidno tri godine

Indijac K. Vijajan, star 59 godina, ušao je u Ginisovu knjigu rekorda zbog toga što duže od tri godine ni dana nije bio na odmoru.

Ovaj uzorni radnik koji drži noćnu smenu u jednom hotelu shvatio je nedavno da je na svom radnom mestu već 1.100 noći zaredom. Tokom te tri godine sa posla nije izostao nijednog radnog dana.

On kaže da mu namera nije bila da obori bilo kakav rekord i da je jednostavno radoholik.

"Rad je moja vera" ističe on.

Kada >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je shvatio da je postigao pravi rekord, o tome je obavestio predstavnike Ginisove knjige rekorda.

Nakon obavljenih provera, utvrđeno je da niko na svetu nije tako dugo radio bez odmora, zbog čega je dobio zasluženo mesto u slavnoj knjizi, prenele su agencije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Koliko je to prekovremenog?

Izvor: Mondo, 15.Maj.2009, 14:37

Jedan Indijac ušao u Ginisovu knjigu rekorda nakon što je utvrđeno da duže od tri godine ni dana nije bio na odmoru.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.