Izvor: Lepota i zdravlje, 04.Jul.2020, 12:56

Tetovaže poznatih: Umetnička dela na telu kojima ove zvezde nisu odolele (video)

Tetovaže poznatih: Umetnička dela na telu kojima ove zvezde nisu odolele (video)

Da li ste i vi ljubitelj tetovaža ili možda koračate ka tome da postanete jedan od njih? Želite nešto da istetovirate, ali niste sigurni šta? Ili samo tražite inspiraciju? Ako je tako, na pravom ste mestu. Iako možda nije savršeno doba godine da se odlučite na tetoviranje, jer dani pred nama biće puni sunca (a sveže tetovaže nikako ne treba izlagati njemu), pravo je vreme da počnete da razmišljate koju ćete sličicu sledeću (ili prvu) staviti na svoje telo čim bude prilike za to… >> Pročitaj celu vest na sajtu Lepota i zdravlje << (a znamo da mnogi neće izdržati da sačekaju jesen). U izboru ideja pomažu nam naše omiljene zvezde jer danas razgledamo – tetovaže poznatih. (Pročitaj: Kristina Agilera baš voli manikir: Da li i vi ovako slavite važne događaje?) Tetovaže su postale deo savremene kulture, pa shodno tome ni zvezde im nisu odolele. Ponekad se čak čini kao da se tetoviraju čim imaju priliku za to. Mala umetnička dela koja krase telo već dugo su na sceni popularnih trendova i, kako izgleda, neće uskoro sići sa njihovog trona. Od crnobelih, akrilnih, 3D tetovaža sa crtežima, sa emotivnim ili motivacionim porukama… svaka od njih nešto znači, poručuje i govori nešto o osobi koja ih nosi… (Pročitaj: Koja je to najveća strast Kejti Peri, osim muzike?) Zato nije čudo što su postale deo stila i jedan od „aksesoara” koji uvek nosimo sa sobom, kod nekih vidljiv i transparentan, kod drugih „otkriven” samo kada oni to žele. Tetovaže poznatih Neke zvezde, poput Majli Sajrus, vole da prekriju svoje telo mnoštvom malih tetovaža, dok druge pak kao, na primer, Ed Širan obožavaju one velike i u boji. Pogledajte tetovaže poznatih, možda će vam upravo one biti savršena inspiracija:   View this post on Instagram   A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on Mar 2, 2020 at 9:49am PST   View this post on Instagram   A post shared by edsheeran (@edsheeran) on Apr 23, 2020 at 10:13am PDT   View this post on Instagram   A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Jun 25, 2016 at 2:03pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo) on Sep 29, 2016 at 9:11pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Feb 27, 2020 at 10:48am PST   View this post on Instagram   A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Feb 11, 2020 at 2:27pm PST   View this post on Instagram   A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on May 7, 2019 at 4:51pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on Jan 23, 2020 at 6:33pm PST   View this post on Instagram   A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on Oct 3, 2019 at 3:19pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on Jul 22, 2019 at 9:01am PDT   View this post on Instagram   A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on Mar 11, 2019 at 6:23pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by Halle Berry (@halleberry) on Mar 4, 2019 at 10:27am PST   View this post on Instagram   A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on May 24, 2018 at 10:22am PDT   View this post on Instagram   A post shared by HARRY STYLES. (@thisharrystyles) on Jun 19, 2020 at 7:26am PDT   View this post on Instagram   A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on Oct 24, 2018 at 6:16am PDT   View this post on Instagram   A post shared by badgalriri (@badgalriri) on May 1, 2020 at 4:59pm PDT   View this post on Instagram   A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Feb 12, 2020 at 4:03am PST   View this post on Instagram   A post shared by Angelina Jolie (@angelinaijolie) on Apr 10, 2018 at 3:33am PDT lepotaizdravlje.rsGuliver/Getty imagesThe post Tetovaže poznatih: Umetnička dela na telu kojima ove zvezde nisu odolele (video) appeared first on Lepota i zdravlje.

Nastavak na Lepota i zdravlje...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Lepota i zdravlje. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Lepota i zdravlje. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.