Izvor: Lepota i zdravlje, 19.Feb.2013, 11:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napravite čokoladni balzam za usne

Svake godine sve više žena kupovnu kozmetiku menja za onu prirodnu, iz sopstvene kuhinje. Ako i vi želite da budete sigurni u sastav onoga što koristite, isprobajte ovaj recept za [...]

Nastavak na Lepota i zdravlje...



Povezane vesti

Napravite potpuno prirodan balsam za usne s mirisom čokolade

Izvor: S media, 19.Feb.2013

Svake godine sve više žena se odlučuje da kupovnu kozmetiku zameni onom iz svoje kuhinje, a podatak da koži treba samo 26 sekundi da upije sastojke koje na nju nanosimo stvarno nas tera na razmišljanje. Isto važi i za negu usana.

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Lepota i zdravlje. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Lepota i zdravlje. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.