Mina Milisavljević zapažena na izboru za mis bikini sveta u Kini

Izvor: Press, 05.Jun.2010, 00:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mina Milisavljević zapažena na izboru za mis bikini sveta u Kini

Atraktivna panonska lepotica Mina Milisavljević vratila se prezadovoljna i puna pozitivnih utisaka sa ovogodišnjeg prestižnog izbora „Mis bikini internešenel", koji je održan u Kini, gde je bila veoma zapažena u oštroj konkurenciji među 64 planetarne lepotice. Laskavu titulu i krunu najlepše ponela je Rumunka Dijana, dok su lente pratilja pripale predstavnicama Kine i Australije. Spektakularno takmičenje je održano u mondenskom letovalištu >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Sanija na ostrvu Hainan, u grandioznoj dvorani u kojoj je tri puta do sada organizovan i izbor za mis sveta.- Nadam se da sam na najbolji i najlepši način predstavila Srbiju i tradicionalnu lepotu naših žena. Zahvalna sam Kompaniji „Miss YU", koja je bila sve vreme uz mene i omogućila mi da moji snovi postanu java i verujem da sam apsolutno opravdala ukazano poverenje - kaže prošlogodišnja mis Subotice Mina Milisavljević.
Mina je tokom petnaestodnevnog boravka u Kini koristila svaku ukazanu priliku da predstavi ne samo lepotu, već i ostale potencijale naše zemlje.
- Pozvala sam sve devojke koje su bile u konkurenciji za ovogodišnji „Mis bikini" da posete i upoznaju Srbiju. Organizatorima izbora sam argumentovano predložila da neki od narednih finala izbora za „Mis bikini internešenel" bude organizovano i u srpskoj prestonici, koja zaista ima šta da ponudi i pokaže svetu. Prilikom svojevrsne humanitarne aukcije na kojoj je svaka devojka donirala neki od suvenira svoje zemlje, darivala sam ikonu Svetog Save - kaže Mina, koja je najviše vremena provodila sa devojkama zemalja bivše Jugoslavije.
 
Pogledaj vesti o: Miss sveta

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.