Voz udario devojku

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Okt.2010, 17:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Voz udario devojku

ZAJEČAR -

Na pružnom prelazu kod gradskog stadiona u Zaječaru, danas oko 15 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je putnički voz na relaciji Zaječar - Niš udario u devojku koja je prelazila prugu.

Hitna pomoć odmah je stigla na lice mesta i devojka koja je, kako se saznaje, bila u svesnom stanju, prebačena je u zaječarsku bolnicu.

Očevici tvrde da su devojku videli sa mobilnim telefonom u ruci i da je motorovođa "šveđanke" kočio.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Još nije poznato ko je povređena devojka i u kakvom je zdravstvenom stanju, jer je uviđaj u toku, a voz još nije krenuo ka svom odredištu. Ovaj prelaz nije obeležen i koriste ga pešaci, kako bi skratili put do grada ili do park šume Kraljevica.

Pošto pruga na ovom železničkom pravcu bukvalno kruži oko celog grada i ima više neosiguranih pružnih prelaza za pešake i automobile, ovakvi događaji su, na žalost, veoma česti.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.