Izvor: Kurir, 24.Jul.2008, 08:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Smrdi na sve strane
BOR - Slavoljub Stanojević iz Slatine nadomak Bora jedini u ovom selu, poznatom po enormnoj zagađenosti vode, vazduha i zemljišta, mora, po odluci Opštinskog i Okružnog suda u Zaječaru, da izdvoji 30.000 dinara i popravi septičku jamu betoniranjem dna kako otpadne vode ne bi odlazile u plac njegove prve komšinice Zagorke Simonović. Ovaj bivši radnik borske Livnice bakarnih legura ističe da je ljut zato što se isti aršin ne primenjuje na sve žitelje i zato što lokalna vlast već decenijama obećava da će izgraditi sistem otpadnih voda.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










