Izvor: Vesti-online.com, 10.Dec.2014, 00:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ministar "audijem" sleteo s puta
Ministar rudarstva i energetike Srbije, Aleksandar Antić i njegov vozač nisu povređeni u udesu koji se dogodio danas na putu između Negotina i Zaječara.
Službeni "audi", u kome se ministar nalazio, posle preticanja sleteo je s puta i oko 100 metara klizao pored njega pre no što se zaustavio.
Ministar Antić je samo ugruvan, dok je automobil gotovo uništen, prenose mediji. Na lice mesta je ubrzo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << stigla ekipa Hitne pomoći, koja je konstatovala da ministar ima lakše povrede, a saobraćajna policija će utvrditi uzrok nezgode.
Udes se dogodio kada se ministar Antić vraćao za Beograd posle otvaranja solarne elektrane u Kladovu.
Nastavak na Vesti-online.com...








