Živela 48 godina s metkom u glavi!

Izvor: JavneVesti.com, 20.Mar.2014, 14:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Živela 48 godina s metkom u glavi!

Doktori su Kineskinji Zhao (62) uspeli da izvade metak koji je nosila u lobanji punih 48 godina!
  „Presrećna sam da me metak nije ubio. Zahvalna sam doktorima koji su mi omogućili da nastavim normalan životo”, rekla je Zhao iz provincije Liaoning. Ona je medijima ispričala da je metak pogodio u glavu kada je imala 14 godina. Tada je mislila da je u pitanju kamen i nije tome pridavala veliki značaj.

Ubrzo su počele da je muče jake glavobolje. Kada se posle deset godina požalila doktorima, oni su na snimanju otkrili metak u njenoj lobanji. Izvađeni metak je bio dugačak 2,5, a širok 0,5 centimetara.
Izvor: Alo.rs

Nastavak na JavneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JavneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JavneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.