Ženi se lepi Ezel

Izvor: Blic, 07.Feb.2016, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ženi se lepi Ezel

Turski glumac Kenan Imirzalioglu, poznat po ulozi Ezela, zavodnika iz istoimene serije koju je i naša publika gledala, venčaće se na proleće s koleginicom Sinem Kobal.

Svadba je zakazana za 21. maj u jednom luksuznom hotelu u Istanbulu, a zvanice su najpolarniji turski glumci.

Kenan je važio za najvećeg zavodnika među turskim glumcima i zakletog neženju, ali lepa Sinem uspela je da u njemu probudi želju za brakom.

Lepi Kenan ju je navodno zaprosio na odmoru na Karibima i to tako što je kleknuo na plaži.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.