Zatvorenik pobegao policiji pred kamerama!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Jan.2010, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zatvorenik pobegao policiji pred kamerama!

Gomila televizijskih kamera nije omela zatvorenika Nakana Tompsona, koji je u pratnji svojih "kolega" i policije izlazio iz lokalne sudnice u Njujorku, da skine lisice i pobegne.

Dvadesetdvogodišnji Nakan Tompson je na izlasku iz sudnice sa lakoćom skinuo lisice sa ruke i pobegao glavom bez obzira.

Svedoci su odmah obavestili policiju o kretanju pobeglog zatvorenika koji u roku od deset minuta uhvaćen dok je bežao vozom.

"Zatvorenik je uspeo da pobegne, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << jer je jako mršav," izjavio je Rej Keli, policijski načelnik Njujorka. Dodao je da policajci nisu hteli više da stegnu lisice kako ne bi povredili zatvorenike.

Tompson je prvobitno uhapšen zbog oružane pljačke prodavnice, a beg će se dodati spisku njegovih optužbi.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.