Zapalio piceriju zbog hrane

Izvor: S media, 21.Jun.2009, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zapalio piceriju zbog hrane

Tridesetpetogodišnji Australijanac Frank Fošini u maju 2005. godine provalio u piceriju Papa Džons, prosuo po njoj kanister benzina i zapalio je, nakon čega je vlasnik morao da je zatvori.

Sve to uradio je zato što mu je neimenovani vlasnik konkurentske picerije ponudio doživotnu besplatnu picu i 800 australijskih dolara.

Fošini je osuđen na tri godine zatvora, a sudija je nakon izricanja presude izrazio nezadovoljstvo zbog toga što nije utvrdjeno ko je bio >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << nalogodavac tog zločina.

"Još ne mogu da poverujem da je to urađeno zbog konkurencije. Pokušavam da krenem ispočetka, jer me je paljenje lokala finansijski vratilo najmanje deset godina unazad", rekao je posle suđenja Džon Jakub, vlasnik zapaljene picerije.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.