Volim svoju  publiku u Srbiji

Izvor: Blic, 19.Feb.2010, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Volim svoju publiku u Srbiji

Nekadašnja članica veoma popularnog benda „Rebelde” pop pevačica Anai održaće svoj prvi solistički koncert u „Beogradskoj areni” 10. marta. U razgovoru za „Blic” Anai priča o utiscima koje je na nju ostavila ovdašnja publika prilikom prethodnih koncerata, o karijeri soliste i novom albumu „Mi Delirio”, te obećava dobar provod svojim fanovima na predstojećem koncertu.

Izdala sam svoj prvi solo album „Mi Delirio”, kaže Anai i dodaje da će na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koncert izvesti i pesme njenog benda RBD

Budući da ste već dva puta nastupali u Srbiji sa bendom „Rebelde”, kakvi su vam utisci iz Beograda?

- Publika u Srbiji me je oduševila. Dva puta sam gostovala sa RBD i ljudi su mi se mnogo svideli, svi su bili tako divni. Veoma sam uzbuđena što sada dolazim sama da održim koncert i nadam se da će se svi dobro provesti.

Kakav repertoar pripremate za koncert u „Areni”?

- Izdala sam svoj prvi solo album „Mi Delirio” i nameravam da pevam te nove pesme na koncertu. Pevaću i numere koje sam pevala sa RBD, ali samo one koje su mi drage i imaju za mene neko posebno značenje, jer je ipak akcenat na mom novom CD-u.

„Mi Delirio” je vaš prvi solo album, kakvi su komentari obožavalaca?

- Mogu da kažem da su svi prezadovoljni. U svakom slučaju, moj san da imam solo album se ostvario. Svaka pesma na tom albumu je posvećena mojim fanovima i ceo album je rađen za njih i zbog njih. Ja sam jedno sa mojim fanovima, sa njima delim sve i njima dugujem sav uspeh.



Započeli ste karijeru u šou-biznisu sa samo dve godine. Šta smatrate svojim najvećim profesionalnim uspehom do sada?

- Sa grupom RBD sam postigla uspeh širom sveta, ljudi me svuda prepoznaju. Naš pravi uspeh je zapravo bio to što su nas upoznali ljudi van granica Severne i Južne Amerike, kao na primer u tako dalekim zemljama kao što je Srbija.

Dugo godina ste bili član RBD, da li je teže ili lakše biti solista?

- Ja se sada osećam potpuno slobodno i srećno jer radim ono što volim. Sada sama vodim računa o svemu što je vezano za koncerte i sama osmišljavam kako će izgledati koreografije, scenografije, koje ću pesme pevati i zato se osećam kao pravi slobodni umetnik.

Pored pevačke karijere, uspešno se bavite i glumom. Imate li neki novi projekat u pripremi i na tom polju?

- Trenutno me mnogo više zanima muzika i bavljenje muzikom. Telenovele jesu jedna od mojih strasti i sigurno ću im se vratiti u nekom trenutku ali za sada sam to ostavila po strani. Sada želim da moja muzika ode u mnoge daleke zemlje i da je prenesem ljudima koji će kroz nju naučiti nešto o mojoj kulturi, jeziku.... Bavljenje muzikom me u ovom trenutku potpuno ispunjava.

Imate li poruku za vaše fanove pred koncert u „Areni”?

- Naravno da imam. Sve vas puno volim i ljubim, jedva čekam da se vidimo u „Areni” i obećavam vam dobar provod!

Potraga za dvojnicom

„Beogradska arena”, u saradnji sa „Delta sitijem”, poziva sve devojke da od 25. februara do 8. marta šalju svoje fotografije na sajt www.deltacity.rs ili na info-pult „Delta sitija”. Dan pre koncerta, 9. marta u 19 časova, u „Delta sitiju” održaće se izbor Anai dvojnice, a pobednica konkursa sa svojih pet najbližih prijatelja osvaja ekskluzivnu nagradu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.