
Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Avg.2019, 14:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vlasnik je ostavio psa u vrelom autu - kad mu se smučilo čekanje, dozvao ga je na CARSKI NAČIN!
Neće se ponoviti.
Ovog psa je vlasnik ostavio u automobilu dok je on otišao u kupovinu. Ali, pas je bio nestrpljiv i dozvao ga je na neočekivan način.
Pas je prešao na vozačevo sedište i "seo" na sirenu.
Sigurno mu je bilo dosta čekanja u kolima i rešio je da uzme stvar u svoje šape i pritisne sirenu. Ne samo što ga je gazda čuo, već i svi koji su se našli tad u blizini.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.