Izvor: Blic, 26.Feb.2004, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vesna Jugović: Muškarce prosto obožavam!

Vesna Jugović: Muškarce prosto obožavam!

Vesna Jugović je novinar i poslovna žena sa brojnim obavezama koje takav status i podrazumeva. Uprkos svim uspesima, čvrsto stoji na zemlji i medijsku pažnju, koja je prati već dugi niz godina, doživljava kao sastavni deo svog zanimanja.

Sagovornika oduševljava svojom vedrinom i neposrednošću. Svako u životu dobija svoju šansu, a samo određeni umeju da je iskoriste, njen je stav. To je i moto njene kompanije 'Miss >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Yu', čija je predsednica žena koja je svoje životne šanse i te kako dobro iskoristila, a sad ih pruža i drugima.

- Uspela sam da etabliram instituciju, da kao kompanija postanemo jedna vrsta paradržavnog organa, ili možda ministarstvo za lepotu - kaže Vesna, koja omogućava devojkama da od potpuno anonimnih ličnosti postanu zvezde.

- Ja sasvim sigurno mogu da im obezbedim godinu dana života u bajci. Međutim, kasnije sve zavisi od ambicija devojke da nastavi tim putem. Primer za takvu osobu je Sanja Papić koja je briljirala na takmičenjima po celome svetu. Postala je 'Omega' ambasador i boravila je u Sent Morisu gde je dajući intervjue svetskim TV stanicama, koristila svaku priliku da promoviše svoju zemlju - zadovoljno priča Vesna, dodajući da Sanja ove godine odlazi u Pariz da studira, zahvaljujući stipendiji koju je obezbedila kompanija 'Miss Yu'.

Pored obaveza u kompaniji 'Miss Yu', Vesna nalazi i vremena da se posveti pisanju. Sprema dve veoma atraktivne knjige.

- Knjiga 'Kako umreti mlad, zdrav i kreativan, a imati sto godina' bavi se zdravim i uspešnim životom. Druga je posvećena muškarcima koje prosto obožavam. Oni su jedna posebna bića između dečaka i vitezova. Knjiga se zove 'Priručnik za muškarce (kako uspešno upravljati ženom)',i njome želim da zbližim muškarce i žene, a ne da ih udaljavam, kao što je aktuelan trend u svetu - kaže Vesna otkrivajući 'tajni recept':

- Neophodno je shvatiti da je za sreću i lepotu malo potrebno. Najpre jedan osmeh, jedna lepa reč, zagrljaj, nekoliko izjava ljubavi i poštovanja, i vera u Boga, jer onaj koji je sa Bogom taj je uvek u većini. I. Borić

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.