VRELO LETO Ronaldo pokazao mišiće u Majamiju

Izvor: Blic, 01.Avg.2016, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VRELO LETO Ronaldo pokazao mišiće u Majamiju

Za Kristijana Ronalda, odmor ne prestaje. Zgodni fudbaler je nakon porodičnog odmora na jahti na Ibici otputovao u Majami, gde dane provodi relaksirajući se kraj bazena.

Ronaldo je pokazao preplanulo telo i mišiće, odmarajući se u društvu prijatelja. Prvo je malo meditirao, a onda se rashladio u vodi.

Portugalski fudbaler otišao je na zasluženi odmor ubrzo nakon osvajanja Evropskog prvenstva. Najpre se sa majkom i sinom odmarao na Ibici, a sada privlači poglede u Americi.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.