Izvor: Blic, 15.Jun.2025, 13:51

(VIDEO) "NEDELJU DANA POSLE SMRTI OCA ONA JE PEVALA" Slađa Alegro je i u teškim, ali i u lepim situacijama bila profesionalac, a evo kakva je privatno i šta voli da radi

Pevačica Slađa Alegro je kao što je poznato veliki profesionalac. Kako za emisiju "Metar moga sela" ističu oni koji je poznaju dugi niz godina i onda kada joj je bilo najteže nije dozvolila da posao trpi već je i tada radila.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.