Uroš Đurić: Slomio ruku slikajući!

Izvor: S media, 21.Jul.2011, 12:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uroš Đurić: Slomio ruku slikajući!

Slikar i glumac Uroš Đurić prošetao je gips na ruci koji je zaradio slikajući jednu svoju sliku!

Uroš Đurić, slikar i glumac, najpoznatiji po ulozi anđela u kultnom filmu Srđana Dragojevića "Mi nismo anđeli", već neko vreme šeta gips na desnoj ruci.

Premijera filma "Zduhač znači avantura" (VIDEO, FOTO)

I Nikola Kojo pokreće rialiti

Nikola Kojo u filmu „Totalno novi talas “

Ruka mu je stradala na jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << veoma neobičan način - u slikarskom zanosu!

- Povredio sam ruku slikajući žestoko. U zanosu sam slomio kost doručja, rekao je umetnik, a piše Alo.

Sudeći po energiji uloženoj u slikanje, očekujemo da Đurićeva naredna izložba bude spektakularna!

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Uroš Đurić: "Anđeo" slomio ruku dok je slikao!?

Izvor: Svet, 22.Jul.2011, 00:07

Težak je život umetnika, a posebno onih multitalentovanih! Uroš Đurić, slikar i glumac, najpoznatiji po ulozi anđela u kultnom filmu Srđana Dragojevića "Mi nismo anđeli", već neko vreme šeta gips na desnoj ruci. Kako se filmski partner Žike Todorovića povredio nije poznato široj javnosti,...

Nastavak na Svet...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.