Umro krivac za raspad NWA (VIDEO)

Izvor: Mondo, 04.Sep.2016, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Umro "krivac" za raspad NWA (VIDEO)

Džeri Heler, problematični hiphop menadžer, preminuo nakon saobraćajne nesreće.

Foto: YouTube

Džerald Heler (75), menadžer odgovoran za raspad kultne hiphop grupe NWA, doživeo je saobraćajnu nesreću u Kaliforniji kada se svojim automobilom zakucao u kombi koji je bio ispred njega.

Heler je hitno prebačen u bolnicu, ali je tokom noći preminuo kada ga je izdalo srce, prenosi "Entertejnment vikli".

Karijeru je počeo šezdesetih i >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sarađivao sa izvođačima kao što su Marvin Gej, Black Sabbath, The Who i drugi.

Heler i reper Eazy E osnovali su osamdesetih izdavačku kuću "Ruthless records", koja je izdala prvi singl grupe NWA "Panic zone". Mnogi su krivili upravo menadžera za raspad grupe NWA, pošto je Ice Cube napustio bend nakon svađe sa njim oko honorara na ime autorskih prava.



Izvor: YouTube

Prošle godine, Helera je u filmu "Straight outta Compton" igrao Pol Đamati, a "pravi" Heler je tužio producente filma zbog klevete.



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.