Umro glumac Džef Konvej

Izvor: S media, 28.Maj.2011, 15:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Umro glumac Džef Konvej

Glumac Džef Konvej, poznat po ulozi Kenikija u filmu "Brilijantin" umro je u petak u bolnici u Los Anđelesu, izjavio je njegov menadžer.

Konvej (60) je godinama zloupotrebljavao narkotike i lekove za bolove. Primljen je u bolnicu pre dve nedelje pošto je pronađen bez svesti u svojoj kući u Los Anđelesu.

Džon Kliz piše biografiju da bi platio razvod

Mrtav pet puta u jednom danu

Robert de Niro svedočio na sudu

Kako je zadobio zapalenje pluća i sepsu posle operacije leđa, pao je u komu.

Porodica je posle dve nedelje odlučila da ga isključi sa aparata za održavanje u životu, prenosi Tanjug.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.