Izvor: Mondo, 04.Jun.2015, 17:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Učesnik "Parova" ima mobilni?! (VIDEO+FOTO)
Skandal u najgledanijem rijalitiju u Srbiji! Da li će stanovnik vile biti kažnjen, ukoliko se ustanovi da je kod sebe imao nedozvoljen predmet?
Veljku Dabetiću, menadžeru repera Juica tokom razgovara sa Gastozom, zazvonio moblini telefon!
Kamere u dvorištu su zabeležile kako Veljko vadi telefon iz džepa, verovatno ga gasi i vraća nazad. Na društvenim mrežama se povela priča da je on zapravo izvadio bubicu.
Ipak, kabl se ne vidi...
Prema >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << pravilima rijalitija, svako ko unese sa sobom moblini telefon biva kažnjen izbacivanjem.
Šta vi mislite, pogledajte video i recite nam u komentarima.
Izvor: YouTube





