Ubio se učesnik gojaznog rijalitija?

Izvor: Mondo, 04.Avg.2018, 18:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubio se učesnik "gojaznog" rijalitija?

Pronađen u jarku, sa ranama od vatrenog oružja!

L.B. Boner (30) pronađen je mrtav u jarku u Leksingtonu, u američkoj državi Južna Karolina. Na njegovom telu pronađene su prostrelne rane.

Boner je bio jedan od učesnika rijalitija "My 600 pounds life" kanala "TLC", koji je pratio učesnike teže od 600 funti, odnosno 272 kilograma, u pokušajima da povrate zdravlje i drastično promene svoj izgled.

Ubio se "Zombi dečko" (VIDEO)

Boner >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je imao čak 291 kilogram kada se pojavio u rijalitiju, a uspeo je da smrša neverovatna 143 kilograma.

Amerčiki mediji prenose da je Boner na Facebooku objavio misterioznu poruku pre nego što je nestao, u kojoj se "zahvalio svima koji su mu pokazali ljubav u životu". Policija istražuje njegovu smrt, ali je najverovatnije reč o samoubistvu.



Izvor: YouTube/ZacharyAlanBetts

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.